DEZYNFEKCJA przez OZONOWANIE

Jest to jedyna, nie chemiczna i najskuteczniejsza metoda dezynfekcji. Usługi ozonowania wykonujemy na terenie Białegostoku i województwa Podlaskiego. Ozonujemy powietrze we wszelkich pomieszczeniach poprzez wymieszanie gazowego ozonu z nim. Tak spreparowane powietrze staje się wolne od mikroorganizmów, alergenów. Pachnie przyjemnie. Oczywiście powietrze sterylizuje wszystkie przedmioty z nim się stykające, a więc ściany, podłogi, wykładziny, meble, itp.
Dezynfekcja [dekontaminacja] to inaczej oczyszczenie przez zabijanie i usuwanie z powietrza oraz powierzchni, substancji szkodliwych dla zdrowia i życia – wirusy, bakterie chorobotwórcze, grzyby i ich przechowalniki.

Deakaryzacja to usuwanie alergenów i roztoczy, które są nie tylko przyczyną alergii, ale wywołują trwałe zmiany w organizmie człowieka [neurozy, reumatyzm, migreny], a mykotoksyny grzybów są silną toksyną trującą.

Deodoryzacja to eliminowanie przykrych, niepożądanych, często trudnych do usunięcia zapachów powstałych w wyniku procesów gnilnych. Najczęściej wykonywana jest w połączeniu z dezynfekcją. Co ważne – jest czymś kompletnie innym niż zabieg dezodoryzacji, który jedynie maskuje zapach poprzez rozpylenie innego zapachu. Ozon właśnie wykonuje proces właściwy tj deodoryzację czyli likwiduje zapachy, a nie je maskuje!

www.szkolenieozonowanie.pl

tel: +48 888 335 025 | @: kontakt@pfc-bialystok.pl 

Copywrite by dr hab. Adam Lach from Professional Cleaning Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Dołącz do naszej listy, aby otrzymać 10% zniżki na usługi.
Holler Box