fbpx

Opinie naszych klientów

Poniżej prezentujemy rzeczywiste opinie naszych klientów. Osoby te skorzystały z naszych usług
i są zadowolone z rezultatów.Ty też możesz dołączyć do tego grona!

Monika

Białystok, Zielone wzgórza


Jestem mamą alergika, non top męczarnia. Poczytałam o sposobach pozaleczniczych, aby zapobiec skutkom alergenom. Trafiłam na usługi ozonowania firmy PFC. Zadzwoniłam i skorzystałam.
Mieszanie 52 mkw, koszt niewielki w stosunku do usługi. Obserwuję zdecydowana poprawę u mojego synka, ja sama czuję się jakoś lepiej w mieszkaniu. Aha – w łazience miałam odór moczu i już go nie czuję.
Dziś raz w miesiącu będę korzystała. Polecam firmę.

Agata

Zawady


Mam dom jednorodzinny, 240 mkw. Skorzystałam z usług sprzątania podstawowego i jestem mega zadowolona. Podpisałam umowę na sprzątanie raz na 2 tygodnie i usługi ozonowania raz w miesiącu.
Po pierwszym razie nawet nie wiem jak to powiedzieć. Jestem bardzo zachwycona. Nie dość że szybko i solidnie to jeszcze po ozonowaniu mam tak czyste powietrze w domu, wolne od bakterii i wirusów… to czuć…

Dawid

Białostoczek, Białystok


Wynajmuje swoje mieszkanie, zmieniłem lokatorów, po nich trzeba było kompleksowo odświeżyć mieszkanie – zresztą mam jeszcze 4 w Białymstoku, które wynajmuje i zawsze to robię i korzystam z usług PFC. 2h pracy i dostałem kompletnie odświeżone mieszkanie, bez przykrych zapachów w dodatku zamówiłem opcję standardowego sprzątania pomieszczenia i miałem lokal gotowy do pokazania klientom. Nie trzeba było długo czekać na nowych wynajmujących.
Gorąco POLECAM!

Magdalena

Białystok, Zielone Wzgórza


Moi rodzice odeszli, zostawili dom, w którym żyli ponad 40 lat, wiadome jest to, że zapach starszego człowieka u schyłku wieku jest specyficzny.
Poprosiłam o wsparcie PFC. Świetnie sobie poradzili. Kompletnie inne pomieszczenie. Dziś mogę zabrać się za porządkowanie i przygotowanie do sprzedaży.

Artur

Białystok, Nowe Miasto


Wynajmowałem mieszkanie lokatorom, niestety nie uwzględniłem w umowie zakazu palenia papierosów. Doprowadzili mieszkanie do kompletnego smrodu. Gdyby nie firma Professsional Cleaning nie wiedziałbym jak pozbyć się tego smrodu. Sprawnie i szybko załatwiona sprawa i mogłem oddać lokal kolejnym wynajmującym.