Ozonowanie Białystok

DEZYNFEKCJA przez OZONOWANIE

Jest to jedyna, nie chemiczna i najskuteczniejsza metoda dezynfekcji. Usługi ozonowania wykonujemy na terenie Białegostoku i województwa Podlaskiego. Ozonujemy powietrze we wszelkich pomieszczeniach poprzez wymieszanie gazowego ozonu z nim. Tak spreparowane powietrze staje się wolne od mikroorganizmów, alergenów. Pachnie przyjemnie. Oczywiście powietrze sterylizuje wszystkie przedmioty z nim się stykające, a więc ściany, podłogi, wykładziny, meble, itp.
Dezynfekcja [dekontaminacja] to inaczej oczyszczenie przez zabijanie i usuwanie z powietrza oraz powierzchni, substancji szkodliwych dla zdrowia i życia – wirusy, bakterie chorobotwórcze, grzyby i ich przechowalniki.

Deakaryzacja to usuwanie alergenów i roztoczy, które są nie tylko przyczyną alergii, ale wywołują trwałe zmiany w organizmie człowieka [neurozy, reumatyzm, migreny], a mykotoksyny grzybów są silną toksyną trującą.

Deodoryzacja to eliminowanie przykrych, niepożądanych, często trudnych do usunięcia zapachów powstałych w wyniku procesów gnilnych. Najczęściej wykonywana jest w połączeniu z dezynfekcją. Co ważne – jest czymś kompletnie innym niż zabieg dezodoryzacji, który jedynie maskuje zapach poprzez rozpylenie innego zapachu. Ozon właśnie wykonuje proces właściwy tj deodoryzację czyli likwiduje zapachy, a nie je maskuje!

Dezynfekcja ozonowaniem Białystok

Po zakończonym zabiegu ozonowania otrzymacie Państwo specjalny certyfikat, potwierdzający skuteczne wykonanie usługi.

TO WSZYSTKO SKUTECZNIE I SZYBKO!

Ważne!
Jako jedyni w regionie mamy pełne uprawnienia potwierdzone certyfikatem do wykonywania profesjonalnych usług ozonowania!
Nadzwyczajnie skuteczny ozon
+ nasza profesjonalna ekipa
= zawsze 100 % zadowolenia klientów!

Ozonowanie pomieszczeń w nocy i weekendy!

Zdajemy sobie sprawę, że większość firm i instytucji nie ma możliwości udostępnienia swoich pomieszczeń w trakcie dnia, dlatego oferujemy Państwu możliwość wykonania naszych usług w nocy i w weekendy. Do powierzonych nam zadań podchodzimy w sposób kompleksowy i w pełni profesjonalny. Podstawą naszej pracy jest skuteczne rozwiązywanie zaistniałych problemów. Przejmujemy na siebie wszystkie związane z nimi obowiązki, co przekłada się na satysfakcję i zadowolenie zleceniodawców.

Czym jest ozon?

Ozon – Tritlen (O3), to alotropowa odmiana tlenu, składająca się z trójatomowych cząsteczek. Ma niebieskawą barwę. Jego woń przypomina zapach po burzy. Jest gazem niepalnym (może natomiast podtrzymywać proces spalania). Dobrze rozpuszcza się w wodzie, lecz jest dość nietrwały. Sama nazwa ozon, pochodzi od greckiego Odzon – pachnący.
Powstaje on pod działaniem promieni UV, w wyniku reakcji tlenku azotu z lotnymi związkami organicznymi, a także podczas wyładowań atmosferycznych.
Można go wyprodukować także przez urządzenie, zwane generatorem ozonu.

Cząsteczka ozonu jest nietrwała, a czas jej połowicznego rozkładu jest krótki. Rozpada się wtedy na dwuatomową formę – tlen O2 oraz jednotomowy O. Forma jednoatomowa jest jednym z najsilniejszych utleniaczy. Łącząc się z dwuatomowymi wiązaniami cząsteczek nienasyconych związków organicznych, całkowicie zmienia ich właściwości. Na końcu procesu pozostaje nam jedynie czysta i bezpieczna cząsteczka tlenu.

Professional Cleaning - ozon

Zastosowanie ozonu

Ozon posiada bezwzględnie silne i zabójcze działanie dezynfekujące i deodoryzujące

Faktem jest to, że bardzo skutecznie zabija wszelkie niechciane wirusy, bakterie, alergeny i roztocza zarówno z powietrza jak i wszystkich przedmiotów wewnątrz ozonowanego pomieszczenia. Zwalcza zarodniki grzybów i ich mykotoksyny, które są silną toksyną trującą.

OZONOWANIE MIESZKANIA, OZONOWANIE DOMU, SZKOŁY, PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA. DEZYNFEKCJA PRZEZ OZONOWANIE BIUROWCÓW, URZĘDÓW, SKLEPÓW, KLUBÓW FITNESS

W tych wszystkich miejscach może przebywać dziennie mnóstwo ludzi, którzy wchodzą, i wychodzą. Wnoszą i wynoszą, tzw. zarazki, którymi są wszelkiego rodzaju drobnoustroje chorobotwórcze: wirusy i bakterie.

Jakże ważnym jest fakt, że nasze mieszkanie, przedszkole czy żłobek, w którym przebywają najważniejsze osoby w naszym życiu, było bezpieczne.

OZON poprawia warunki sanitarne, zostawiając czyste powietrze. Tym samym ozonowanie powietrza zapobiega rozprzestrzenianiom się chorób, np. grypy w okresie zimowym, wiosennym.

Jakże ważnym jest to, aby przebywać w pomieszczeniu wolnym od wszelakiego rodzaju WIRUSÓW, które przynosimy z zewnątrz – szczególnie w obliczu panującej dzisiaj pandemii.

Professional Cleaning - sprzątanie biura
Professional Cleaning - ozonowanie placówek medycznych

SZPITALE, PRZYCHODNIE I POKOJE LEKARSKIE, SALE OPERACYJNE

Te miejsca muszą być bardzo sterylne, a powietrze nieskazitelnie czyste, dlatego bardzo często poddaje się je procesowi ozonowania. W ten sposób możemy unikać infekcjom lub zakażeniom.

BUDYNKI, PIWNICE, GARAŻE

Pomieszczenia po powodzi, czy zalaniu, w których przy wysokiej wilgotności, powstaje pleśń czy grzyb, są poddawane ozonowaniu, by je zniszczyć. Ozon jest bardzo silnym utleniaczem, dlatego stosuje się go tez do odgrzybiania starych domów, magazynów, gdzie duża wilgoć i brak wentylacji sprawiły, że rozwinęła się pleśń i grzyb .

OZONOWANIE KLIMATYZACJI

Ozonować możemy również klimatyzację i jej całe obiegi. Urządzenia chłodzące nasze domy, biura, urzędy, samochody, itp. niestety narażone są na silne zanieczyszczenia jak bakterie, wirusy, czy nawet pleśń. Należy je co jakiś czas oczyszczać, a jednym z najbardziej skutecznych sposobów jest właśnie ozonowanie.

Coraz więcej nas jest alergikami. Alergeny w powietrzu, na meblach, ubraniach, zwierzętach. Już ponad 300 tysięcy osób w Polsce jest uczulonych na kurz domowy, w którym znajdują się roztocza kurzu. Dodatkowo roztocza ludzkie, sierść psa, czy dostające się zza okna pyłki drzew i innych roślin – to alergeny, które skutecznie uniemożliwiają prowadzenie komfortowego trybu życia. Także w tym przypadku ozonowanie potrafi przynieść rewelacyjne efekty. O3 skutecznie dezynfekuje powietrze z alergenów, dając czyste i świeże powietrze.

Professional Cleaning - ozonowanie klimatyzacji
Mieszkanie lub pomieszczenie, w którym mieszkała osoba kochająca zwierzęta, wraz z wieloma pupilami, może być pozbawione wszelkich przykrych zapachów, jakie pozostały po zwierzakach. Ozonowanie skutecznie sobie z nimi poradzi.

Także zapachy powstałe w gastronomii (sale restauracyjne oraz kuchnie), np. przypalone potrawy, zapach spalonego tłuszczu.

OZON MA 100% SKUTECZNE DZIAŁANIE W ZABIEGACH DEODORYZACJI

Ozon zmienia właściwości związków organicznych odpowiedzialnych za zapach, trwale go usuwając, a nie jedynie maskując jego źródło. Skuteczność ozonu sięga 100 %. Ozonowanie możemy przeprowadzić w samochodach, autobusach, samolotach, pociągach, budynkach mieszkalnych, budynkach użyteczności publicznej, jak teatry czy sale kinowe, w halach produkcyjnych, w pomieszczeniach po pożarze czy powodzi. Ozon poradzi sobie także z odorem po zwierzętach, czy po zwłokach ludzkich. W celu pozbycia się nieprzyjemnych, czy uporczywych zapachów, wystarczy zatem wygodna, bardzo skuteczna oraz bezpieczna usługa ozonowania.

Jesteśmy w stanie poradzić sobie z niechcianymi zapachami powstałymi w mieszkaniach i domach oraz pokojach hotelowych, takimi jak: dym papierosowy, zapach wilgoci, stęchlizny, czy zapachu farb i chemikaliów po remoncie.

Sale kinowe czy teatralne, które są niewietrzone, a gdzie czuć zapach stęchlizny – ozonowanie wentylacji pomieszczenia, a także całego budynku.

Biura oraz całe biurowce – ozonowanie zapewnia czyste i świeże powietrze, co za tym idzie, inny (lepszy) komfort pracy.

Hale produkcyjne, w których pojawiają się uporczywe zapachy (najczęściej podczas procesu samej produkcji) – ozonowanie odświeża powietrze.

Ozonowanie daje niewiarygodnie świetne efekty w zwalczaniu uporczywego zapachu po pożarach, czy powodziach. Zapachy te głęboko wchodzą w struktury materiałów, jednak nie jest to przeszkodą dla ozonu. Proces ten trwa dłużej ale daje niesamowite efekty, których nie sposób uzyskać innymi metodami.

Każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia, dlatego zachęcamy państwa do kontaktu

 

Cena uzależniona jest od celu zabiegu, właściwości i przeznaczenia pomieszczenia.

 

Usługi sos : spalenizna | zgon | stęchlizna – trudne zapachy. Realizujemy błyskawicznie i priorytetowo

 

Jesteśmy do dyspozycji 24/7

 

Zadzwoń – 888 335 025