Pranie tapicerki meblowej BIAŁYSTOK

Pierzemy Tapicerki Meblowe

Z powodzeniem działamy już ponad 10 lat na rynku Białostockim świadcząc profesjonalne i zawsze w 100% skuteczne usługi prania tapicerek meblowych. Zapraszamy mieszkańców Białegostoku i miejscowości okolicznych.

Efekty czyszczenia zobaczysz obok na naszym Profilu na FACEBOOK -->

Wykorzystujemy nabyte bardzo bogate doświadczenie, najlepsze środki czyszczące i maszyny piorące tylko wiodącej Firmy na świecie. Wieloletne testowanie najróżniejszych preparatów przeznaczonych do prania pozwoliło wybrać najskuteczniejsze z nich. Są bezpieczne dla otoczenia i nie powodują skutków ubocznych w postaci stanów uczuleniowych. Posiadamy środki przeznaczone do czyszczenia materiałów syntetycznych i wełny oraz usuwania plam białkowych i chemicznych.

Wykwalifikowana kadra pozwala na wykonanie każdej usługi w sposób zgodny z nowoczesnymi standardami.

Na współpracę z nami zdecydowało się już wielu klientów indywidualnych oraz liczne placówki oświatowe, urzędy i firmy. Wychodząc na przeciw wyzwaniom stawianym przez rynek w mieście Białystok dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb. Pranie tapicerki meblowej wykonujemy sprawdzoną i skuteczną metodą ekstrakcyjną.

Specjalizujemy się w praniu tapicerki, kanap, narożników, sof, foteli, krzeseł, materacy, foteli, krzeseł.

Pierzemy materiały syntetyczne i naturalne. Czyścimy tapicerkę z alcantary, mikrofazy, nubuku, zamszu, bawełny, pluszu.

W wszystkich przypadkach priorytetem jest zachowanie jakości i bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Dla zwiększenia bezpieczeństwa posiadamy polisę OC na wypadek ewentualnych uszkodzeń wynikłych podczas pracy naszego Pracownika.

Pranie kanap i narożników wykonujemy z zachowaniem kolejności gwarantującej uzyskanie pożądanego efektu.

Niżej poszczególne kroki gwarantujące naszą perfekcyjną skuteczność za każdym razem::

 • Na wstępie powierzchnia jest intensywnie czyszczona na sucho. Pozwala to uniknąć rozcierania brudu.
 • Następnie na materiał jest nanoszony prespray, czyli środek przeznaczony do rozpuszczania tłustych zabrudzeń. Środek ten zawiera enzymy trawienne, które z powodzeniem poradzą sobie z usunięciem zabrudzeń białkowych.
 • Prespray pozostawiany jest na kilka minut w celu intensyfikacji działania.
 • Dopiero w następnej kolejności wykonywane jest zasadnicze pranie foteli lub krzeseł za pomocą ekstraktora. Urządzenie natryskuje pod ciśnieniem roztwór wody i środka piorącego. Następnie jest on odsysany z czyszczonej powierzchni.
 • Jeśli zachodzi potrzeba, na tym etapie przeprowadzamy odplamianie. Punktowo nakładamy odplamiacz dobierany do rodzaju tapicerki.
 • Jako czynność końcową wykonujemy płukanie materiału. Dzięki temu resztki brudu oraz używane wcześniej detergenty są dokładnie wypłukane, a sama tkanina pozostaje czysta.
 • Opisana metoda pozwala na uzyskanie pożądanych efektów czyszczenia. Wszystkie opisane czynności wchodzą w zakres usługi i nie są dodatkowo płatne. Czyszczenie tapicerki meblowej wykonujemy do uzyskania maksymalnego możliwego efektu.

  Czy można zamówić czyszczenie po południu lub w weekend?

  Tak. Proponujemy elastyczne terminy realizacji zleceń. Jesteśmy w stanie wykonać usługę nawet następnego dnia po zamówieniu. Oferujemy możliwość czyszczenia w weekendy i dni wolne od pracy. W szczególnych wypadkach jesteśmy w stanie podjąć pracę w godzinach nocnych. Istnieje możliwość wykonania czyszczenia w dowolnym województwie i mieście innym niż Białystok. W takim przypadku cena dojazdu jest ustalana indywidualnie.

Niżej nasze realizacje na Facebook

CENNIK USŁUG
Rodzaj Koszt
Sofa, Kanapa - rozmiar standard
80-100 zł
Tapczan, Wersalka
60-80 zł
Kanapa rogowa standard
od 100-120 zł
Kanapa rogowa duża
od 150-200 zł
Kanapa rogowa Typu C
od 200-250 zł
materiał CARABU dopłata
100 zł
Fotel
25 - 50 zł
Krzesło
10 - 15 zł
Pufa
10 - 15 zł
Poduszka
10 - 15 zł
Materac
50 zł
Impregnacja tapicerki mebla
25 zł
DODATKOWE INFORMACJE
Poduszki nie będące stałym elementem mebla oddzielnie płatne
Meble skórzane dopłata 50% do cennika standard
Wyjątkowe zabrudzenia dopłata 30%
Minimalny koszt usługi - 80 zł
Dojazd do Klienta na terenie Białegostoku - GRATIS
Dojazd do Klienta poza Białystok - 1zł/km