Szkolenia

Zaufali nam:

Zapraszamy Państwa na Profesjonalne Szkolenia i Kursy stworzone przez naszego wybitnego Fachowca i absolutnego praktyka w dziedzinach, których się specjalizuje jak Dezynfekcja przez OZONOWANIE, Pranie Tapicerek i Dywanów, Czyszczenie Pielęgnacja Impregnacja Skór, Auto Detailing.

Łącznie aż 748 stron Materiałów Szkoleniowych bardzo bogatych w merytoryczną treść, pięknie ilustrowanych i profesjonalnie przygotowanych. połączonych z bardzo indywidualnym trybem pracy i konsultacji Szkoleniowca z Kursantem.

W przygotowaniu również bardzo obszerny Kurs z tematyki Profesjonalnego Sprzątania – który dołączy do oferty końcówką lutego bieżącego roku.

Aktualnie w Naszej ofercie odnajdziecie Państwo cztery obszerne i praktyczne cykle kompleksowych szkoleń:

DEZYNFEKCJA PRZEZ OZONOWANIE

Materiał zawierający 143 strony bogatych w merytoryczną treść informacji.

Znajdą tu Państwo absolutnie wszystko – co ważne przede wszystkim od strony praktycznej – samo tzw „mięso”, które udało się przekuć w ciekawą w treść prezentację.

Szkolenie Auto Detailing Wętrza

AUTO DETAILING WNETRZA 

Materiał zawierający 300 stron! To ABSOLUTNY hit w Polsce wyczerpujące szkolenie z zakresu kompleksowego czyszczenia auta wewnątrz – co najważniejsze – napisane przez Praktyka – nie Producenta!

Nie ma możliwości, aby po tej dawce wiedzy Początkujący nie potrfił rozpocząć działalności, a zaawansowany nie znalazł czegoś co usprawni i podniesie jego kwalifikacje o kolejeny poziom.

PRANIE TAPICEREK DYWANÓW WYKŁADZIN 

Materiał zawierający 215 stron, ubranych w absolutnie wszystkie informacje jakie są niezbędne, aby zostać profesjonalistą w tej branży.

Ogrom informacji teoretycznych, niezliczone wskazówki praktyczne, uargumentowane doradztwo sprzętowe i produktowe.

Po przejściu tego Materiału Szkoleniowego nie ma możliwości, aby cokolwiek nie zostało dopowiedziane.

CZYSZCZENIE SKÓR PIELĘGNACJA KONSERWACJA IMPREGNACJA  

Materiał zawierający ponad 90 stron, ABSOLUTNEJ wiedzy z zakresu z tematyki obić skórzanych i w pełni profesjonalnego podejścia do nich.

Kopalnia wiedzy od strony zarówno praktycznej jak i teoretycznej. Niezliczone uargumentowane wskazówki praktyczne,  doradztwo sprzętowe i produktowe.

Zaufaj ekspertom…

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie OZONOWANIA wszelkich pomieszczeń i kubatur, we wszystkich celach zabiegowych od Dezynfekcji standardowej przeciwko Wirusom, Alergenom, Roztoczom i wszelkim mikroorganizmom chorobotwórczym, aż po usuwanie uciążliwych zapachów po pożarach, zalaniach, zgonach czy kwas masłowy.

Profesjonalna i fachowa wiedza z zakresu Materiałoznawstwa, Skór, run dywanowych oraz wykładzinowych, oraz bardzo szeroka wiedza i praktyka w zastosowaniu odpowiednich metod i środków do skutecznego wykonywania zleconych nam usług, pozwala na dzielenie się wiedzą z osobami, które chcą razem z nami dumnie rozwijać tą branżę !

Absolutnie praktyczne i wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę przełożyliśmy na materiały szkoleniowe, które cieszą się uznaniem i dużym zainteresowaniem wśród wielu odbiorców – osoby prywatne oraz Firmy w Polsce jak i całej Unii Europejskiej oraz Instytucje Użyteczności Publicznej.

…i sam zdobądź praktyczną wiedzę poświadczoną Certyfikatem nadającym tytuł zawodowy Specjalisty !

Zaufało Nam i wydaliśmy Certyfikaty z uprawnieniami już dla tysięcy Absolwentów. Szkolenia prowadzimy w formie Online oraz stacjonarnie.

Po zakończonym szkoleniu i pozytywnych wynikach egzaminu, Nasi Absolwenci otrzymują stosowne Certyfikaty w języku Polskim i Angielskim, poświadczające zdobyte umiejętności, i co kluczowe nadających tytuł zawodowy Specjalisty.

Świadczymy również kompleksowe usługi doradcze i sprzedażowe w każdym aspekcie dotyczącym szkoleń.

Dołącz do naszej listy, aby otrzymać 10% zniżki na usługi.
Holler Box