fbpx

Szkolenia

Zapraszamy Państwa na Profesjonalne Szkolenia stworzone przez naszego wybitnego fachowca i absolutnego praktyka w dziedzinach, których się specjalizuje jak Dezynfekcja przez OZONOWANIE oraz szeroka tematyka prania tapicerek, dywanów i skóry.

Aktualnie w Naszej ofercie odnajdziecie Państwo dwa obszerne i praktyczne cykle kompleksowych szkoleń:

DEZYNFEKCJA PRZEZ OZONOWANIE

Materiał zawierający 143 strony bogatych w merytoryczną treść informacji.

Znajdą tu Państwo absolutnie wszystko – co ważne przede wszystkim od strony praktycznej – samo tzw „mięso”, które udało się przekuć w ciekawą w treść prezentację.

CZYSZCZENIE OBIĆ TAPICERSKICH DYWANÓW I WYKŁADZIN, CZYSZCZENIE I KONSERWACJA SKÓR

Materiał zawierający ponad 170 stron, ubranych w absolutnie wszystkie informacje jakie są niezbędne, aby zostać profesjonalistą w tej branży.

Ogrom informacji teoretycznych, niezliczone wskazówki praktyczne, uargumentowane doradztwo sprzętowe i produktowe.

Po przejściu tego Materiału Szkoleniowego nie ma możliwości, aby cokolwiek nie zostało dopowiedziane.

Zaufaj ekspertom…

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie OZONOWANIA wszelkich pomieszczeń i kubatur, we wszystkich celach zabiegowych od Dezynfekcji standardowej przeciwko Wirusom, Alergenom, Roztoczom i wszelkim mikroorganizmom chorobotwórczym, aż po usuwanie uciążliwych zapachów po pożarach, zalaniach, zgonach czy kwas masłowy.

Profesjonalna i fachowa wiedza z zakresu materiałoznawstwa, skór, run dywanowych oraz wykładzinowych, oraz bardzo szeroka wiedza i praktyka w zastosowaniu odpowiednich metod i środków do skutecznego wykonywania zleconych nam usług, pozwala na dzielenie się wiedzą z osobami, które chcą razem z nami dumnie rozwijać tą branżę !

Absolutnie praktyczne i wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę przełożyliśmy na materiały szkoleniowe, które cieszą się uznaniem i dużym zainteresowaniem wśród wielu odbiorców – osoby prywatne oraz Firmy w Polsce jak i całej Unii Europejskiej oraz Instytucje Użyteczności Publicznej.

…i sam zdobądź praktyczną wiedzę poświadczoną certyfikatem.

Zaufało Nam i wydaliśmy Certyfikaty z uprawnieniami już dla tysięcy Absolwentów. Szkolenia prowadzimy w formie Online.

Po zakończonym szkoleniu i pozytywnych wynikach egzaminu, Nasi Absolwenci otrzymują stosowne Certyfikaty w języku Polskim i Angielskim, poświadczające zdobyte umiejętności.

Świadczymy również kompleksowe usługi doradcze w każdym aspekcie dotyczącym szkoleń.