Szkolenia OZONOWANIE | Trainings OZON Treatments

Zapraszamy Państwa na Profesjonalne Szkolenia z zakresu zabiegów Dezynfekcji przez OZONOWANIE!

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie OZONOWANIA wszelkich pomieszczeń i kubatur, we wszystkich celach zabiegowych od Dezynfekcji standardowej przeciwko Wirusom, Alergenom, Roztoczom i wszelkim mikroorganizmom chorobotwórczym, aż po usuwanie uciążliwych zapachów po pożarach, zalaniach, zgonach czy kwas masłowy.

Absolutnie praktyczne i wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę przełożyliśmy na materiały szkoleniowe, które cieszą się uznaniem i dużym zainteresowaniem wśród wielu odbiorców – osoby prywatne oraz Firmy w Polsce jak i całej Unii Europejskiej oraz Instytucje Użyteczności Publicznej jak Urzędy Miejskie, Gminne, Domy Pomocy Społecznej, Sądy Okręgowe, Rejonowe czy Urzędy Skarbowe.

Zaufało Nam i wydaliśmy Certyfikaty z uprawnieniami już dla ponad 2780 Absolwentów.

Szkolenia prowadzimy w każdej możliwej formie:

Stacjonarnej w zorganizowanych grupach – 1-2 dniowe, z elementami warsztatów,

Online z wykorzystaniem dogodnych i sprawdzonych narzędzi jak Microsoft Teams, Webinary Facebook, MyWebinar.com czy też aplikacji wykorzystywanych przez Klienta np. Cisco WEBEX

Kursów Online Samokształcenia Eksternistycznego

Indywidualnych Spotkań Szkoleniowych „One to One”

Po zakończonym szkoleniu i pozytywnych wynikach egzaminu, Nasi Absolwenci otrzymują stosowne Certyfikaty w języku Polskim i Angielskim, poświadczające zdobyte umiejętności.

Świadczymy również kompleksowe usługi doradcze co do doboru sprzętu – generatorów, mierników, masek, filtrów

Oferujemy do sprzedaży sprawdzone generatory ozonu.

Szkolenie ozonowania – dlaczego warto?

Wiedza o tym, jak ozonować pomieszczenia o najróżniejszym przeznaczeniu w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotna. Ozonowanie należy bowiem do grupy najskuteczniejszych metod dezynfekcji. W jego wyniku z danej powierzchni znikają bakterie, wirusy czy roztocza. Biorąc udział w naszym kursie, nabywasz zupełnie nowe umiejętności, które pozwolą Ci rozszerzyć gamę usług, które możesz zaoferować na rynku pracy. Jeżeli prowadzisz natomiast firmę, szkolenie z ozonowania, na które zapiszesz swoich pracowników, pozwoli Ci dotrzeć do szerszego grona klientów. Coraz większa liczba odbiorców tego typu usług staje się bardziej wymagająca. Sam połysk i wrażenie powierzchownego porządku nie wystarczą. Czyszczone pomieszczenia nie powinny jedynie lśnić czystością, muszą być dogłębnie zdezynfekowane. O osiągnięcie takiego celu najlepiej zadba ozon.

Kurs ozonowania – kto powinien wziąć w nim udział?

Do jakich konkretnie osób lub grup skierowane jest nasze szkolenie ozonowania? W pierwszej kolejności będą to przedsiębiorcy, prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, w ramach której oferują szeroko pojęte usługi czyszczenia i sprzątania pomieszczeń prywatnych oraz publicznych. Umieszczenie wpisu o ukończeniu kursu w swoim CV otworzy przed nimi zupełnie nowe ścieżki rozwoju. Kolejna grupa osób, która z pewnością zrobi doskonały użytek z oferowanego przez nas kursu ozonowania, to właściciele dużych firm, które dopiero wchodzą na rynek lub działają na nim już od jakiegoś czasu i chcą otworzyć się na nowych klientów. Jeżeli należysz do tego grona i na stałe zatrudniasz pracowników, wyślij ich na szkolenie, które znacznie rozszerzy wachlarz ich umiejętności. Ostatni z najbardziej popularnych typów kursanta to osoba zatrudniona do czyszczenia pomieszczeń w dużych budynkach, jak biurowce czy hotele – szkolenie z ozonowania ma kluczowe znaczenie już na etapie rekrutacji na takie stanowiska.

Szkolenie z ozonowania dla przedstawicieli placówek publicznych oraz obiektów turystycznych

Być może ozonowanie wydaje Ci się czynnością zbędną albo na tyle niespotykaną, że nie widzisz sensu w nauce jej poprawnego wykonywania. Nic bardziej mylnego! Istnieje szereg instytucji oraz firm, które w swoich pomieszczeniach przeprowadzają je regularnie. Wśród nich wymienić można chociażby gabinety lekarskie, budynki użyteczności publicznej czy wspomniane już hotele i pensjonaty. Właściciele takich placówek na szkolenie ozonowania bardzo chętnie wysyłają swoich pracowników, którzy są odpowiedzialni za utrzymywanie czystości.
Taką usługę bardzo cenią sobie goście kilkugwiazdkowych hoteli oraz rezydencji turystycznych, w tym szczególnie ci, którzy cierpią z powodu alergii. Jeżeli prowadzisz działalność w tym obszarze, z pewnością doskonale wiesz, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie pokoju na przyjazd nowych gości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Szkoleń z zakresu zabiegów Dezynfekcji przez OZONOWANIE niżej.

 

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7